Hello dudes and dudetes,
Nu sunt chiar un vechi posesor de Fabie, a mea abia daca implineste 2 luni in mainile mele. Subiectul il reprezinta un exemplar de Fabie Hatchback, modelul Comfort din 2000, cu motor ATZ de 1400cmc, cu 8V si 68CP (sau cati au mai ramas din ei). Una dintre primele probleme sesizata (inca de cand mi-a fost livrata masina) a fost indicatorul temperaturii lichidului de racire. Nu indica nimic. Daca opresc motorul si pun contactul, dupa ce se ridica acul de la benzina, dupa cateva secunde, se ridica si cel de la apa, insa in mers e posibil sa cada (nu are un eta stabil, nu stiu ce il influenteaza). A mai patit cineva ceva de genul asta?