salut.sunt posesorul unei skode octavia tour si as vrea sa i schimb bordul pentru a avea calculator de bord maxidot,momentan CB este in partea stanga a bordului. as dori sa stiu dace se poate schimba , ce operatiuni implica si daca se pastreaza toate comenzile ca pana acum.multumesc