Masina are 75000Km careia i s-a schimbat anual TOATE filtrele. Merge impecabil, este alergata catre munte si lunar catre Constanta.
Anul acesta am decis sa ii schimb si gumele. Legat de componenete pana acum au fost schimbate toate placutele de frana cu PAGID-uri.
Ce imi recomandati sa schimb ? Sau ce sa am in vedere.