Salut. Ma tot chinui de ceva timp sa rezolv portbagajul la un sedan din 2009. Dintr o data, nu s a mai deschis portbagajul, nici din telecomanda, nici de la butoane. In momentul in care descuiam masina si apasam butonul din dreapta de la portbagaj, in loc sa licare de 3 ori, se aprinde o singura data f lung. Pot deschide portbagajul doar din interior prin metoda de urgenta, si cand il inchid trebuie sa il trantesc, nu mai trage singur. Tot ce am gasit pe net era legat de firele din haion. Am desfacut si am refacut firele, nu erau intrerupte, doar descoperite putin. Problema persista totusi si dupa ce am refacut firele. Nu s a schimbat nimic.
A mai intalnit cineva, exista vreo solutie pe care sa o mai incerc?