Salut,
Sunt proaspatul proprietar al unei Skode Fabia fabricata in 2014 si, asa cum faci cu orice jucarie noua, am inceput sa apas butoane.
Problema este ca am accesat butonul de bluetooth si nu stiu sa ma intorc la meniul normal din Maxidot, cel care-mi arata consum, viteza si restul informatiilor standard.
care este butonul/combinatia de butoane pentru a parasi de tot meniul bluetooth?
Mersi