nu stiu exact ce are am fost la reprezentanta am fost la testere am fost peste tot si nu mi-a putut zice nimeni ce are sau ce nu are... deci cea mai mare problema e atunci cand accelerez brusc de pe loc ea ar trebui sa zboare in schimb se ineaca si da sa moara motoru.. in mers inainte cand nu aveam probleme cu ea in bord imi indica la consum instant 13.2 13.4 l si acum imi indica 10.5 11.0 in treapta a 5 cu pedala pana in fund.. si abia ajung la 120 kmh sprinteaza fff greu daca stie cineva ceva sau un mecanic care isi mananca zilele cu tehnologiile astea va rog un raspuns sau un nr de telefon pentru cateva nelamuriri merci