salutare tuturor! Eu am o problema mai diferita! In parcarea nou "amenajata" de idioatii astia, se aduna toata apa din bulevard! Ideea e ca mi-a inundat masina si acum e moarta, nu mai are nici curent...nimic!Cred ca si alarma este in scurt, deci este moarta! este o Skoda Octavia 1 Combi Tour si am luat-o anul trecut in Februarie! Unde credeti ca as putea merge cu ea si sa nu imi ia si pielea dupa mine? Ca la Porsche Romania, te mananca!