Salutare.
Un sfat va rog....
Am o Skoda Yeti 2.0 TDI 4x4 anul 2010
De ceva timp nu mai functioneaza incalzirea din oglinzi, nu mai merge nici reglajul oglinzilor si nu se incuie usa stanga fata cand inchid din telecomanda. Daca setez sa se incuie usile cand depasesti viteza de 20km se actioneaza inchiderea dar daca scade sub 20 si depasesc iar, se aude cum actioneaza iar inchiderea si tot asa .....cand functiona corect butonul de inchidere centralizata dintre scaune se lumina in portocaliu...acum nu se mai face portocaliu si ramane verde indiferent daca se incuie sau nu usile.....
Va rog sa imi spuneti daca stiti ce probleme ar putea fi....
Multumesc