Incep acest topic cu o rugaminte:
Spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa demontez scaunul.
E nevoie sa deconectez bateria?
Mentionez ca nu vreau neaaparat sa scot mufele de la airbag si incalzire. Vreau doar sa aplec scaunul pe spate sa am acces sub el pentru a putea surubari ce e de surubarit pe-acolo.
Vreau sa precizez ca DIY e aproape facut cu pozele aferente. Trebuie doar sa mai prind sertarul in suruburi... lucru pe care nu-l pot face din lipsa libertatii de miscare.
Am stat azi vreo 3 ore si m-am chinuit sa demontez ce trebuioa scos si sa montez ce trebuia pus dar n-am reusit.