de ceva timp am o problema: nu-mi mai merge butonul "+" de la climatronic. pana acum nu i-am simtit lipsa, insa ieri am cam inghetat in masina vreo 3 ore...

. Se poate schimba din soft tempereatura auto de 22 grd C ?, daca da, poate imi spuneti cum/unde...