Salut. As avea si eu o intrebare. Detin o octavia 1 cu PDG si am inteles ca are arcurile mai inalte decat cea standard. Cum as putea gasi un set de arcuri standard sau mai exact cum fac diferenta intre ele. Mi am pus niste jante japan racing pe 16 si dă urat inalta. Arcuri sport nu vreau pentru ca sunt prea tari si ma gandeam ca le pot monta pe cele standard. Multumesc anticipat🙏🏻