#-osalut...
am o skoda octavia 1.2tsi si vroiam sa va intreb daca voi a-ti avut probleme cu bobina de inductie ???/..
Mie mi-a cazut ieri.....si la reprezentanta mi-au cerut 1950 lei pe bobina fise, si bujii...
ma puteti ajuta cu un sfat.....daca cumpar eu ce marca sa cumpar...
multumesc