Salutare!
O mica problema, mi-am cumparat masina de la Tiriac AutoRulate si pe langa masina m-am ales si cu un abtipild mare si alb, pe spatele masini, care este verde inchis, cu "RO". Pana acum toate bune si frumoase, dar m-am cam plictisit de el si as vrea sa il indepartez, in concluzie am doua intrebari:
- daca plec din tara sunt obligat sa port unul cu "RO" pe masina?
- cum as putea sa indeprtez abtipildul fara sa stric sau sa zgarii vopseaua?
Multumiri anticipate!