Eu am covorase tip tavita, originale (desi nu screi skoda pe ele), de cauciuc. As vrea sa folosesc vara covorase textile, insa, in afara de cele originale care sunt scumpe, nu am gasit nimic pe format (adica in piata am gasit cu audi).
Ce solutii mi-ati putea da?
Cine a a vut textil a trecut la cauciuc, sau nu? macar vara...?
merci