Salutare,
sunt nou pe acest forum,
Am o ocazie sa cumpar o Skoda Octavia 2 combi, an 2011, motor 1.8T 160 cai, cod motor CDAA, sunt si niste poze atatsate.
Imi puteti da un sfat la ce sa fiu atent?
Ce experiente aveti cu masina, ce parti mai putin placute are?
Multumesc anticipat!