De câteva zile, după pornire, la primele 5-10 frâne se aude din faţă un zgomot de frecare... După aceea nu se mai aude decât dacă maşina stă mai mult timp. Am impresia că a venit timpul să schimb plăcuţele? Maşina are 45.000 de km şi din câte ştiu eu nu au fost schimbate până acum.
Voi ce ziceţi?