Buna,
am si eu o skoda octavia 2, 80 CP, motor 1.4 benzina. Imi face, uneori, probleme la pornire doar cand este cald afara, cam de la +25 grade in sus si asta doar cand sta in soare( intre 5-8 ore ) in rest nu am intampinat aceasta problema. Fac precizarea ca porneste doar cand dau de 3 sau chiar 4 ori la automat. A mai intalnit cineva aceasta problema? Solutii?
Multumesc mult.