
Salut.
Am dat comanda de noul Skoda Superb pe 3 Decembrie, varianta Elegance 2.0TDI CR 170hp 4X4 si cu ceva dotari in plus.
- mp3-player-ul BOLERO
- alarma
- garantia extinsa la 4 ani sau 60000
- decoractiunea metalica
- jantele Themisto
- culoarea Platin Grey
Astept cu nerabdare masina, sunt un fost posesor de Kia Cee'd 1.4 GSL.
Astept pareri de la posesorii de Superb sau orice SKODA