Dupa o iarna grea, pe parbrizul Octaviei au ramas urmele unei lupte grele cu zapada, gheata si materialul antiderapant, sub forma unor zgarieturi foarte fine si mici ciobituri. Nu sunt foarte deranjante pana in momentul in care soarele incepe sa bata in parbriz (am o senzatie de Cielo din '99 cand vad asta) si am fi interesati de un polish pentru parbriz (banuiesc ca exista asa ceva). A mai facut cineva aceasta operatiune, si daca da, unde?
P.S. foarte, foarte dezamagit de situatie...la o masina de 20k+ sa se zgarie parbrizul intr-un an mai rau ca la Cielo in 10...urat