Va salut prieteni posesori de Skode!
In primul rand vreau sa va multumesc ca m-ati acceptat printre voi, ca fac parte din aceasta comunitate.
Din pacate, vad ca nu sunt prea multi posesori de Yeti prin zona. Chiar si la mine in oras am mai vazut doar una singura. Ce parere aveti despre acest motor? este unul fiabil sau mi-am luat teapa? pana acum am 18500 de kilometri cu ea si m-a multumit deplin, este magnifica! Poate sunt putin subiectiv deoarece am sarit in ea dintr-un ford mondeo din 2004 care mi-a mancat sufletul si tot ce aveam prin portofel, asa ca am dat-o fara regrete, primul venit, primul servit.
Am achizitionat masina in leasing, am dat avans cat am luat pe ford, adica 5000+2000 din economii.
Sper ca am tras lozul castigator cu aceasta masina, ma refer la fiabilitate ca la comportament, tinuta la drum si materialele din interior, e brici.
Va salut si sa auzim numai de bine!
George