La plecarea de pe loc din parcare mai ales cand e frig si a fost trasa frana de mana are un pocnet puternit,ca si cum ceva s-ar rupe in spate sau mai ales la rotile din spate...

Dupa parerea mea cred ca este de la placutele de frana de pe spate....Lasand frana de mana trasa cred ca ingheata placutele si se lipesc pe disc...
Vreau sa stiu daca cineva dintre voi a mai avut aceasta problema si cum ati rezolvat-o?
Multumesc !