Am o problema de la inceputul anului,am gasit bateria (cumparata in noiembrie 2011) descarcata dupa 2 zile de neumblat cu masina,iar la activarea alarmei cu pager pe care mi-am montat-o anul trecut observam ca geamurile fata se lasau singure jos.Am dat vina pe alarma si am pus alta baterie pe ea,am mers la service si mi-a masurat toti consumatorii inclusiv alarma si nu consuma niciunul in plus,iar alarma e ok. Singura explicatie e ca poate fi ceva la softul masinii,la computer...ma poate ajuta cineva,ati patit careva asa ceva...sa merg la service skoda?