Salut,am o skoda octavia 1 ,motor 1.9 alh 90 cp si am o problema cu consumul.Cand am achizitionat masina aveam.un consum afisat dede computerul de bord de 6.2l%.Dupa un timp mi s-a aprins martorul check engine in bord si consumul a inceput sa creasca.Acum.cu 10 litri de motorina fac undeva la 75-80 de km iar inainte cu 10 litri faceam vreo 150-160.tin sa precizez ca am schimbat recent turbina,egr,debitmetru si filtru de aermotorina.care ar putea fi problema? Va rog sa ma ajutati.