Salut, vin si eu cu o problemă la skoda octavia 1 ,motor 1.9, cod motor AXR, cand masina se află în sarcina intre 2000-2200 RPM se aude un "huruit" in zona din față a mașinii doar cand motorul este cald , cu motorul rece sau pe liber este ok.
Păreri ?