salutare
azi cand verific nivelul la ulei..surpriza.. pe jolja nivelul este mai ridicat cu aprox. 5 mm.
nivelul la antigel neschimbat , nici culoare, nimic.
motorul merge normal fara martori in bord ( 1.2 tsi 86 hp 87000 km 2011).
se poate sa fie benzina?????