Buna ziua,
Detin o Skoda Octavia 2 1.6MPI 2012 si as dori sa activez Daylight pe becurile de langa proiectoare. Mentionez ca am Maxidot, am facut cum am mai citit pe site-uri cum maneta de semnalizare si nimic. Acum 1 saptamana mi-am achizitionat un vcds si as dori daca ma poate ajuta cineva unde sa intru sa activez aceste becuri. Butonul de aprindere a fazei scurte nu are automat sau ceva in genul ci doar faza scurta si proiectoare. Scuzati exprimarea dar sunt incepator. Va multumesc, astept un raspuns cu cine ma poate ajuta.