salut baieti... am si eu o intrebare....e normal sa am o pelicula de ulei pe o parte din capacul motorului? cel de metal...aluminiu sau din ce e facut.... am fost la reprezentanta si mi-au spus ca e normal si ca la mai multe masini apare asa...... dar mie mi se pare destul de ciudat...masina e are 7 luni si 7 maii km.... ca sa fiu mai exact... era o pelicula de ulei si ceva praf peste ea pe o parte din capacul motorului(in partea dreapta cum te uiti la motor pe langa un furtunas care vine dintr-un furtun mai gros care vine de la filtrul de aer)....am sters acolo si acum nu a mai aparut...bine ca e de 2 zile....
astept pareri si sfaturi... multumesc mult...