deci..dimineata se subtureaza de vreo 2-3 ori si cateodata mai si moare, in shimb iarna su face probleme.Am curatat clapeta de acceleratie si tot asa. Daca o pornesc si ii dau direct 1 si plec nu mai face, la fel daca o opresc dupa ce da semne de "moarte" si o pornesc iar nu mai fluctueaza. Mentionez ca face doar dimineata sau daca o las cel putin 3 ore si o pornesc iar si la temperaturi de peste 10 grade.Va rog daca are cineva idee de ce se intampla!!!Astept raspuns.